Vrátenie tovaru do 14 dní

 
 
 

Facebook  Twitter

 
 
 
Úvod > Vrátenie tovaru do 14 dní
 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Vami objednaný tovar nám môžete bez udania dôvodu vrátiť v pôvodnom obale a nepoškodenom stave do 14 kalendárnych dní, podľa pravidiel uvedených v Obchodných a nákupných podmienkach.
Po splnení podmienok pre vrátenie tovaru, do 14 pracovných dní vám vašu platbu za tovar  vrátime na vami uvedené číslo účtu. Prvú výmenu tovaru máte u nás zadarmo. Pri druhej výmene má Predávajúci právo účtovať poštovné v plnej výške.

 

 

Pre upresnenie prosíme zákazníkov, aby vrátený tovar zaslali späť na adresu spoločnosti Delmex, s.r.o., Lúčna 2082/66, Sereď 92601 (najlepšie prostredníctvom Slovenskej pošty) a súčasne s tým poslali aj email na adresu: delmex15@gmail.com v tvare: Vaše meno, číslo objednávky (z ktorej tovar vraciate) a popis toho, o čo žiadate (výmena za inú veľkosť, výmena za iný tovar, vrátenie peňazí). 

Tovar je potrebné vrátiť v pôvodnom obale, s vysačkou, tovar musí byť nepoškodený, nenosený, nepraný a nežehlený. V prípade nedodržania týchto podmienok predávajúci nemusí prijať vrátený tovar a nemusí vybaviť Vašu požiadavku.

Ďakujeme za pochopenie

Celý článok...
 
 
 
Nájdete nás na Facebooku